• Ksiazanskie III
  • Slide2
  • Slide3
  • Slide4

LATEM CENY TOPNIEJĄ!

Z przyjemnością informujemy, iż z okazji rozpoczęcia nowej inwestycji Osiedla Książańskiego IV, na okres Letni Spółka zdecydowała obniżyć ceny na ostatnie 5 domów na Osiedlu Książańskim III w Wałbrzychu, jak również na ostatnie apartamenty na Osiedlu Książańskim II w Świebodzicach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną.

Dom w stanie deweloperskim

Uprzejmie informujemy, iż spółka Domy Dolnośląskie postanowiła wykonać prace wykończeniowe jednego z kilku pozostałych domów na osiedlu Książańskim III w Świebodzicach, aby wyprowadzić go ze stanu surowego do stanu deweloperskiego. Zarząd podjął decyzję o przystąpieniu do prac w czerwcu tego roku. Już wkrótce więcej informacji na ten temat. Jeżeli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt z biurem obsługi w Świebodzicach lub telefonicznie: 640-33-22 lub 665-182-101

Witamy nowych mieszkańców

Z radością informujemy, iż w tym miesiącu spółka Domy Dolnośląskie podpisała kolejną umowę przedwstępną na jeden z domów na osiedlu Książańskim III w Wałbrzychu. Nowym mieszkańcom dziękujemy za zaufanie i gratulujemy. Przy okazji zawiadamiamy,  że zostało na sprzedaż tylko 5 domów w zabudowie bliźniaczej.  Zapraszamy do biura w Świebodzicach lub zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 640-33-22 lub 665-182-101 i umówienia się na miejscu o dogodnych dla Państwa godzinach.

Prace ogrodowe rozpoczęte

W tym miesiącu, spółka Domy Dolnośląskie pragnie Państwa zawiadomić o przeprowadzanych pracach na osiedlu Książańskim III w Wałbrzychu. Grupa specjalistów zajmie się zadaniami związanymi z pracami ogrodowymi tj. wkopywaniem roślin i stworzeniu ogrodów. Mamy nadzieję, że efekty spełnią Państwa oczekiwania i sprawią, iż mieszkanie na naszym osiedlu będzie jeszcze przyjemniejsze.

Jeszcze tylko 6 domów!

Informujemy, iż pozostało jedynie sześć domów na sprzedaż na osiedlu Książańskim III w Wałbrzychu. Tylko w tym miesiącu tak atrakcyjne rabaty.Nie przegap swojej szansy i umów się na spotkanie już dziś w biurze obsługi klienta w Świebodzicach lub przez telefon: 640-33-22 lub 665-182-101

Zimowa promocja!

Zimowa promocja specjalna! Tylko do końca roku, przychodząc z naszą ulotką rabat na apartamenty i mieszkania w Świebodzicach oraz na domy w Wałbrzychu w kwocie 5 tysięcy złotych!  Nie zwlekaj, promocja ważna tylko do końca roku.

Zapraszamy na prezentację

W tym miesiącu sprzedaliśmy kolejny dom. Nowym właścicielom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaufanie. Informujemy również, iż na osiedlu Książańskim III w Wałbrzychu, pozostało jedynie 5 domów dostępnych w stanach deweloperskich bądź surowym.

Zapraszamy nzo odwiedzenia naszego Biura Obsługi Klienta w Świebodzicach, bądź do kontaktu telefonicznego, by umówić się na darmową prezentację domów w dogodnym dla Państwa czasie.

Zapraszamy na majówkę!

W maju, wychodząc naprzeciw klientom, zapraszamy w dniach 01-03-maja 2014r. do Zamku Książ, gdzie nasza firma będzie prezentować domy, oraz udzieli odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania. Liczne makiety oraz wizualizacje pomogą w wyborze swoich wymarzonych czterech kątów. Czeka na Państwa wiele niespodzianek i upominków.

Pierwsze domy już sprzedane

Uprzejmie informujemy, że w przeciągu tego miesiąca zostały sprzedane trzy domy na osiedlu książańskim III w Wałbrzychu. Szczęśliwym właścicielom serdecznie dziękujemy.

NA SKRÓTY:

Polskie Konsorcjum Budowlane tworzą:

Domy Dolnośląskie     Komplakesowa Fabryka Domów       FADOM       KFAD

zamów newsletter
Joomla Extensions powered by Joobi