• Slide0
  • Slide2
  • Slide4
  • Slide3

Zamknięcie pozwolenia na budowę!

Do końca roku spółka zamierza zamknąć pozwolenie na budowę i oddać wszystkie pozostałe nieruchomości do użytku i zamknąć decyzję pozwolenia na budowę. Wszystkie jednostki będą posiadały pozwolenie na użytkowanie i będą dostępne „od ręki” z możliwością podpisania umowy przenoszącej własność w najbardziej dla nabywcy dogodnym momencie. Spółka spłaciła wszystkie zaciągnięte na daną inwestycję kredyty i każda nieruchomość jest wolna od jakichkolwiek obciążeń lub roszczeń osób trzecich. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na okazanie nieruchomość, jak i do rozmowy z naszymi mieszkańcami, pozyskania informacji co do jakości wykonania, wysokości opłat stałych i poczucia bezpieczeństwa.

LATEM CENY TOPNIEJĄ!

Z przyjemnością informujemy, iż z okazji rozpoczęcia nowej inwestycji Osiedla Książańskiego IV, na okres Letni Spółka zdecydowała obniżyć ceny na ostatnie 5 domów na Osiedlu Książańskim III w Wałbrzychu, jak również na ostatnie apartamenty na Osiedlu Książańskim II w Świebodzicach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną.

Ostatnie mieszkania i apartamenty

Serdecznie gratulujemy nowym właścicielom apartamentów i domów w Świebodzicach oraz Wałbrzychu. W tym miesiącu, sprzedaliśmy kolejne sześć apartamentów oraz jeden dom a co za tym idzie pozostało już niewiele wolnych lokali na sprzedaż. Zapraszamy wszystkich chętnych na prezentację.

Zimowa promocja specjalna!

Tylko do końca roku, przychodząc z naszą ulotką rabat na apartamenty i mieszkania w Świebodzicach oraz na domy w Wałbrzychu w kwocie 5 tysięcy złotych!  Nie zwlekaj, promocja jest ważna tylko do końca roku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego biura w Świebodzicach na darmową prezentację obiektów.

Witamy nowych właścicieli apartemantów

Uprzejmie informujemy, że sprzedane zostały kolejne 4 apartamenty na osiedlu Książańskim II w Świebodzicach. Nowym Właścicielom serdecznie dziękujemy za zaufanie!

Zapraszamy na majówkę w Zamku Książ

W maju, wychodząc naprzeciw klientom, zapraszamy w dniach 1–3 maja 2014 r. do Zamku Książ, gdzie nasza firma będzie prezentować mieszkania i apartamenty, oraz udzieli odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania. Liczne makiety oraz wizualizacje pomogą w wyborze swoich wymarzonych czterech kątów. Czeka na Państwa wiele niespodzianek i upominków. Zapraszamy!

NA SKRÓTY:

Polskie Konsorcjum Budowlane tworzą:

Domy Dolnośląskie     Komplakesowa Fabryka Domów       FADOM       KFAD

zamów newsletter
Joomla Extensions powered by Joobi