Polskie Konsorcjum Budowlane

Nasza firma zajmuje się budowaniem wysokiej jakości apartamentów, mieszkań i domów w przystępnych cenach. Wykorzystując sprawdzone zagraniczne i tradycyjne technologie oferujemy Państwu budynki, które będą dla Państwa nowym, przytulnym i ciepłym domem.

Gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług w zakresie budowy domów i lokali mieszkalnych. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc radą i pomocą na każdym etapie inwestycji. To, co tworzy dobre imię firmy to produkt najwyższej jakości i zadowolony Klient.

Członkowie konsorcjum posiadają długoletnie doświadczenie w zakresie prac będących przedmiotem działania przedsiębiorstwa, oraz prowadzenia innych form działalności gospodarczej. W swojej długiej historii wykonali wiele realizacji na terenie województwa zachodniopomorskiego i dolnośląskiego. Do najnowszych projektów Polskiego Konsorcjum Budowlanego zaliczyć można:

Osiedle Książańskie I

Osiedle Książańskie I

Osiedle Książańskie II to 62 jednostki mieszkalne – domy jednorodzinnych w zabudowie samodzielnej i bliźniaczej w Świebodzicach przy ul. Św. Ojca Pio. Inwestycja została zrealizowana w roku 2008, a wszystkie mieszkania zostały sprzedane.


Osiedle Książańskie II

Osiedle Książańskie II

Osiedle Książańskie II położone jest w Świebodzicach przy ul. Królowej Elżbiety w obrębie Osiedla Piastowskiego. Spółka zrealizowała budowę 2 budynków wielorodzinnych.


Osiedle Książańskie III

Osiedle Książańskie III

Osiedle Książańskie III to domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej położone w Wałbrzychu przy ul. Świdnickiej. Spółka zrealizowała budowę 6 budynków. Inwestycja została zakończona i jest w trakcie sprzedaży


Osiedle Książańskie IV

Osiedle Książańskie IV

Osiedle Książańskie IV położone przy ul. Andersa w Świebodzicach w obrębie Osiedla Piastowskiego składaa się z przestronnych domów jednorodzinnych z ogrodem. Prace budowlane zakończono, nieruchomości w trakcie sprzedaży.Polskie Konsorcjum Budowlane składa się ze spółek celowych przygotowanych specjalnie pod konkretną inwestycję.

Domy Dolnośląskie sp. z o.o.

Spółka zrealizowała inwestycję Osiedle Książańskie I – polegającą na budowie 62 jednostek mieszkalnych – domów jednorodzinnych w zabudowie samodzielnej i bliźniaczej w Świebodzicach przy ul. Św. Ojca Pio.
W całości zrealizowane i sprzedane.

Domy Dolnośląskie sp. z o.o. spółka komandytowa

Spółka zrealizowała Osiedle Książańskie II – inwestycja polegająca na budowie 138 mieszkań w Świebodzicach przy ul. Królowej Elżbiety.
Inwestycja zakończona i w trakcie sprzedaży.

Domy Dolnośląskie sp. z o.o. Domy Sudeckie spółka komandytowa

Spółka zrealizowała Osiedle Książańskie III – inwestycja polegająca na budowie 12 jednostek mieszkalnych (6 domów w zabudowie bliźniaczej), w Wałbrzychu przy ul. Świdnickiej.
Inwestycja zakończona, domy w trakcie sprzedaży.

Domy Dolnośląskie sp. z o.o. Andersa spółka komandytowa

Spółka zrealizowała Osiedle Książańskie IV – inwestycja polegająca na budowie 10 jednostek mieszkalnych (5 domów w zabudowie bliźniaczej), w Świebodzichach przy ul. Andersa.
Inwestycja zakończona, domy w trakcie sprzedaży.

 

NA SKRÓTY:

Polskie Konsorcjum Budowlane tworzą:

Domy Dolnośląskie     Komplakesowa Fabryka Domów       FADOM       KFAD

zamów newsletter
Joomla Extensions powered by Joobi