• Slide1
  • Slide2
  • Slide3
  • Slide4

Osiedle Książańskie IV położone w Świebodzicach przy ulicy Andersa, składa się z 10 domów jednorodzinnych z garażami, w zabudowie dwulokalowej (bliźniaczej) wraz z kompletną infrastrukturą techniczną i drogową.

Osiedle znajduje się przy Świebodzickim Aquaparku, w pobliżu Ośrodka Sportu i Rekreacji, przedszkoli, szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Zgodnie z zapisami Miejscowego Planu Przestrzennego teren przyległy przeznaczony jest pod zabudowę jednorodzinną.

 

Budynki są stawiane w technologii keramzytowej i objęte gwarancją producenta – 50 lat. Ściany w tym systemie gwarantują wysoką kumulacyjność cieplną, ogniotrwałość i izolacyjność akustyczną. Nowoczesna stolarka i docieplenie ścian w połączeniu z technologią keramzytową stanowi o wysokiej energooszczędności budynków. Wraz z budynkami wybudowana zostanie również kompletna infrastruktura z przyłączami gazu, wodociągowym, kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz budową podjazdów, dojść do budynków i ogrodzeń.

Budynki  są sprzedawane w stanie deweloperskim. Po zakupie stanu deweloperskiego do wykończenia pozostaje wykonanie okładziny podłóg, malowanie ścian, biały montaż sanitarny i wstawienie drzwi wewnętrznych. Cena domu uzależniona jest od położenia budynku oraz wielkości działki, których powierzchnia wynosi od 400m2 do 592m2.

 

 

NA SKRÓTY:

Polskie Konsorcjum Budowlane tworzą:

Domy Dolnośląskie     Komplakesowa Fabryka Domów       FADOM       KFAD

zamów newsletter
Joomla Extensions powered by Joobi